212 542 53 44- 533 202 03 54
Biz Sizi Arayalım

Aker Turizm

Aker Turizm, 1980 yılında İstanbul Bakırköy bölgesinde kurumsal müşterilerinin yurt içi ve yurt dışı seyahat ihtiyaçlarına profesyonel çözümler geliştirmek amacıyla kurulmuştur.


Kurumumuz, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB), Uluslararası Havayolu Taşımacılığı Birliği (IATA) üyelikleri yanında Turizm Bakanlığı B Grubu Seyahat Acente Belgesine sahiptir.

Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, gerçek bir çözüm ortağı olmak üzere yola çıkan Aker Turizm, 1980 yılından beri müşterilerine kurumsal seyahat programlarında profesyonel,yüksek kalitede ve ekonomik hizmetler sunmaktadır.

Bu çalışmalarının sonucunda, deneyimli çözüm üreten kadrosu, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ve kuruluşundan bu yana düşürmediği çizgisi ile,bölgesinde tercih edilen saygın turizm seyahat acentelerinden biri olmuştur.

 

 

 

Aker Turizm yurt içi ve yurt dışında sizlere hep daha iyi hizmetler sunmak amacıyla sektöründe zirveyi ve müşteri memnuniyetine dayalı bir büyümeyi hedef edinmiştir.

 Aker Turizm olarak amacımız: kalite, güven ve hizmet üçgenini hep ön planda tutmak, müşteri memnuniyetini arttırmak, mükemmelliği yakalamak, güvenilirliği koruyarak dinamik ve hızlı çalışma performansını azimle sürdürmek, yeniliklere açık sürekli bir gelişim içerisinde olmaktır.

Hedefimiz: sürekli, kusursuz ve dürüst hizmet veren sektör kuruluşlarının önde gelenleri arasında yer almaktır.

Sosyal Medya

İncirli Cad. 6/59-60 Akbulut İş Merkezi Bakırköy / İSTANBUL

© Copyright 2014 AKER Turizm. All Rights Reserved.

Biz Sizi Arayalım ?
Müşteri Hattı 212 542 53 44- 5
Mail Bülteni
ANASAYFA
KURUMSAL
HİZMETLERİMİZ
OTELLER
İLETİŞİM
Web Tasarım, Web Yazılım, Matbaa