212 542 53 44- 533 202 03 54
Biz Sizi Arayalım
Antmare Hotel Antmare Hotel Antmare Hotel Antmare Hotel

Antmare Hotel

Konaklama Konaklama Tipi İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı 3 Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda Sezon İndiriml

Otel Özellikleri:

Spa & Fitness,

 • Bilgi
 • Harita
 • Rezervasyon Formu

Konaklama    Konaklama Tipi    İndirim Oranı    İki Kişilik Odada Kişi Başı    3 Kişilik Odada Kişi Başı    Tek Kişilik Oda  Sezon İndiriml      
Antmare Otel, Alaçatı Limanı’nda özel bir plaj üzerinde konumlanmıştır. 
Antmare’ye adını veren deniz; özel plajı, çevre düzenlemesi ve insana huzur veren sakinliğiyle her an yanınızda. 
Ayrıca isterseniz, özel Antmare teknesiyle balığa çıkabilirsiniz.
Spa & Fitness
Deniz, kum ve güneş keyfinin yanı sıra tatilde spor yapmayı ihmal etmek istemeyenler için tam donanımlı fitness merkezi ve bütün yılın yorgunluğunundam arınmak isteyenler için; sauna, Türk hamamı, jakuzi keyfi ve uzak doğulu uzmanlarca uygulanan masaj terapileri ile spa merkezi, siz Antmare misafirlerine kusursuz bir tatil vaad ediyor.
Antmare Fitness&Spa merkezinde, huzur dolu, arınmış bir ruh için, güncel yaşamın karmaşasından uzak ‘’saflığı’’ yaşayabileceğiniz bir ortamda uygulanan ve kendinizi yenileyebileceğinize inandığımız terapilerden bazıları;
A-bı hayat
Türk geleneklerinine sadık kalınarak uygulanan Ab-ı Hayat, tercihinize göre klasik kese, mango, tuz peeling veye kahve peeling ve köpük masajı ile başlar. Özel bakır ibriklerle uygulanan Knippe terapi ile devam eder. İsteğinize göre kahve veya bal maskesi bütün bedene uygulanır, son aşamada ılık süt ile arındırılarak ruhani bir deneyim yaşatılır.
Sıcak Tas Masajı
Bitki özlerinden elde edilmis karısımlardan hazırlanan esanslı masaj yagları kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Saf yaglarla nefes rahatlatılır, sakinlesme ve yavaslama ile kisi kendini daha iyi hisseder. Rahatlatıcı, gevsetici ve dinlendirici özellige sahip bir masajdır.
Lomi Lomi Nui
Lomi Lomi Nui, Akupressure ve benzeri masajlardan farklı olarak vücudu narin dokunuslarla rahatlatan ve ruha temas eden bir tekniktir. Güzel bir dans gibi, tek bir seferde gerginligin içinden mutluluk ve rahatlama hissi ortaya çıkarır. Lomi Lomi Nui binlerce yıldır Pasifik bölgesinde uygulanmaktadır. Ruh, beden ve beynin uyum içerisinde çalısmasını saglar ve hayat enerjisini harekete geçirir. Lomi Lomi Nui yumusak dokunuslar olarak da adlandırılır. Yumusak bir sekilde kaslar üzerinde derinlemesine çalısılır. Bir veya iki kisiyle yapılan bu masaj, bedenin bütününü terbiye ederek vücudun rahatlamasını saglar.
Bali Masajı
Endenozya’nın Bali bölgesine özgü bir masajdır. Vücuttaki enerji noktaları üzerinde yapılan etkili baskılar, yumusak vuruslar ve gerekli gerinme hareketleriyle yüzeydeki kas dokusunu geçerek çok daha derinlerine kadar etki eder. Bu masaj teknigini tamamlayıcı olarak kullanılan dogal yaglarımızla kaslarda olusan gerginlik giderilir; enerji seviyesi yükselir, dengelenir, tüm vücut ve zihinde olaganüstü bir rahatlama saglanmıs olur.

Antmare’deki tatiliniz boyunca, Türkiye’nin en önemli rüzgâr sörfü merkezlerinden birinde olmanın tadını çıkaracaksınız. 

Günlerinizi daha da hareketlendirmek isterseniz size kiteboard, trekking atv ve gokart gibi aktiviteler sunarız. Daha sakin bir tatil geçirmek isteyenleri de iki açık havuz ve bir çocuk havuzunun bulunduğu dinlenme alanımızda ağırlar.

 • Gitmek istediğiniz yer
 • Otele Geliş
 • Otelden Ayrılış
 • Tek Kişilik OdaÇift Kişilik Oda
 • YetişkinÇocuk
 • Güvenlik Kodu
 • Yenile
 • Adınız Soyadınız
 • Cep Telefonu
 • Epostanız (gerekli)
 • Notunuz
Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Hemen müşteri ilişkilerini arayarak destek alabilirsiniz.

212 542 53 44- 5
Sosyal Medya

İncirli Cad. 6/59-60 Akbulut İş Merkezi Bakırköy / İSTANBUL

© Copyright 2014 AKER Turizm. All Rights Reserved.

Biz Sizi Arayalım ?
Müşteri Hattı 212 542 53 44- 5
Mail Bülteni