212 542 53 44- 533 202 03 54
Biz Sizi Arayalım
Eskişehir'in Yeniden Doğuşu Eskişehir'in Yeniden Doğuşu Eskişehir'in Yeniden Doğuşu Eskişehir'in Yeniden Doğuşu

Eskişehir'in Yeniden Doğuşu

1.Gün Hareket ardından ortalama 4,5 saatlik bir yolculuk sonrasında Eskişehir’e varış. Öğle yemeği şehrin ünlü çiğ börekçilerinden birinde alma imkanı. Yemek sonrası ; Sazova Bilim ve Kültür Parkı ile gezisi ve yepyeni çehresi ile bizleri karşılayan Eskişehir’de Sazova Bilim ve Kültür Parkı gezileri sonrası yeni Opera Binası, Havacılık Müzesi, Devrim Arabası gezilerini takiben Şahin Tepesi’ne hareket. BuradakiŞelale Park’ta mükemmel şehir manzarası eşliğinde çayları yudumladıktan sonra Anadolu Üniversitesiyerleşkesini panoramik olarak görme. Devamında Haller Gençlik Merkezi’ni gezerek otele yerleşme.

 • Bilgi
 • Rezervasyon Formu

1.Gün
Hareket ardından ortalama 4,5 saatlik bir yolculuk sonrasında Eskişehir’e varış. Öğle yemeği şehrin ünlü çiğ börekçilerinden birinde alma imkanı. Yemek sonrası ; Sazova Bilim ve Kültür Parkı ile gezisi ve yepyeni çehresi ile bizleri karşılayan Eskişehir’de Sazova Bilim ve Kültür Parkı gezileri sonrası yeni Opera Binası, Havacılık Müzesi, Devrim Arabası gezilerini takiben Şahin Tepesi’ne hareket. BuradakiŞelale Park’ta mükemmel şehir manzarası eşliğinde çayları yudumladıktan sonra Anadolu Üniversitesiyerleşkesini panoramik olarak görme. Devamında Haller Gençlik Merkezi’ni gezerek otele yerleşme.
2.Gün

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından güne Cumhuriyet Tarihi Müzesi gezisiyle başlama .Müze sonrası 19.yüzyıl mimarisinin en güzel örneklerinden Odun Pazarı’na geliş. Eskişehir Odunpazarı kent yapıları müzesinde hizmete giren Türkiye’nin ilk cam sanatları müzesi olan Çağdaş Cam Sanatları Müzesi’ndeki eserleri gördükten sonra Eskişehir’in simgesi haline gelmiş Lüle taşı Müzesini gezme imkanı. Lüle taşı, gümüş işlemeciliği geleneksel ve yöresel el sanatlarının üretildiği Atlıhan El Sanatları Çarşısı’nda verilecek serbest zaman sonrasında Koca Müftü Sokak, Arif Bey Sokağı gezilerini takiben öğle yemeği almak üzere restauranta varış.Yemek sonrası  yepyeni çehresi ile bizleri karşılayan Eskişehir’in kentsel dönüşüm projelerinden biri olan Kent Park’a geliş Kent Park’ ta bize Akdeniz sahillerini anımsatan plajları, havuzları görme imkanı. Fotoğraf karelerini aldıktan sonra Venedik kanallarını anımsatan Porsuk Çay’ında yapılacak keyifli tekne turu ( ekstra ) sonrasında çarşıda serbest zaman. Serbest zaman sonrası İstanbul’a hareket ederek bir başka KİPTUR organizasyonunda buluşmak dileğiyle vedalaşma ve siz değerli misafirlerimizden ayrılış.

                        
 

 

KalkışSaatleri ve Kalkış Noktaları

Beylikdüzü 06:30
Avcılar 06:45
Bakırköy 07:10
Cevizlibağ 07:25
Kadıköy 07:55

 

 • Gitmek istediğiniz yer
 • Otele Geliş
 • Otelden Ayrılış
 • Tek Kişilik OdaÇift Kişilik Oda
 • YetişkinÇocuk
 • Güvenlik Kodu
 • Yenile
 • Adınız Soyadınız
 • Cep Telefonu
 • Epostanız (gerekli)
 • Notunuz
Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Hemen müşteri ilişkilerini arayarak destek alabilirsiniz.

212 542 53 44- 5
Sosyal Medya

İncirli Cad. 6/59-60 Akbulut İş Merkezi Bakırköy / İSTANBUL

© Copyright 2014 AKER Turizm. All Rights Reserved.

Biz Sizi Arayalım ?
Müşteri Hattı 212 542 53 44- 5
Mail Bülteni